Online трансляція

Яких успіхів вже досягли партизани в Мелітополі

29 Червня 2022

Народний спротив на окупованих територіях посилюється. Партизани, Сили спеціальних операцій та просто небайдужі люди тиснуть на окупантів морально, розклеюючи листівки, та фізично, позбавляючись від колаборантів та загарбників. Про мелітопольских партизанів пише світова преса. Яких успіхів вже вдалося досягти силам спротиву, розповів військовий експерт Олександр Мусієнко у програмі Експертна думка.

Новини Запорізької області оперативно тут: Телеграм-канал телеканалу TV5.

“Нещодавно я прочитав статтю у британській пресі про наших спецпризначенців. Вони виконують дві функції. Перша: діють в гибокому тилу противника, я думаю, по всіх напрямках на фронті застосовують свої сили і засоби. І друга – це Сили спецоперацій, на які законом покладено обов’язки з організації рухів опору. У Мелітопольскому районі діють партизанські загони, це надзвичайно ефективно”, – стверджує Олександр Мусієнко. –  “Давайте порівняємо ситуацію з 2014 роком, коли починалася окупація на сході. Ми не отримували такої інформації. Зараз ми бачимо, що все більше зрадників і колаборантів починають боятися співпрацювати з окупантами – російськими військами чи їх військовими адміністраціями. Вони остерігаються, це дуже важливо. По-друге, наноситься живій сили і засобам противника, це теж важливо. По-третє, демонструється нелояльність населення – те, що окупанту тут не буде ніякої простої прогулянки. І четверте – це психологічний тиск на російську окупаційну владу, на зрадників або тих, хто потенційно про це думає. Я бажаю успіхів тим людям, які в надзвичайно складних умовах перебувачи в тилу противника, чинять опір окупації. Хто як може – хтось це робить словом, хтось справою, а хтось це робить зі зброєю в руках. Це надзвичайно важливо”.

Читайте також: Від чого залежить звільнення окупованих територій Запорізької області – думка військового експерта

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!