Online трансляція

Рейтинг: які професії наразі мають попит у Запорізькій області

16 Червня 2021

Ринок праці змінюється залежно від сезону, тому в весняному ТОП-5 вакансій перші місця посіли професії, які користуються попитом у сільському господарстві і задіяні в сфері відпочинку в літній сезон. Про це повідомили у Запорізькому обласному центрі зайнятості.

Як зазначає “Голос України”, у базі даних службі зайнятості за січень-травень було 12,7 тисячі вакансій. Фахівці склали перелік найактуальніших професій.

На першому місці тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва: 1722 вакансії із заробітною платою від 6000 грн до 12450 грн. Для нього протягом усього року є робота. Виконує оранку, посів, прибирання, транспортування врожаю тощо. У період посівної і збиральної кампаній робочий день ненормований.

Друге місце у водія автотранспортних засобів: 923 вакансії із заробітною платою від 6000 до 22200 грн. Найчастіше пропонують ненормований робочий день.

«Бронза» у кухаря: 389 вакансій із заробітною платою 6000—15000 грн. Режим роботи — як правило, денна зміна триває приблизно 12 годин.

На четвертому місці продавець продовольчих і непродовольчих товарів: 340 пропозицій із заробітною платою 6000—10000 грн. Здебільшого пропонують гнучкий графік роботи.

Завершує ТОП бухгалтер: 281 вакансія із зарплатою 6000—15000 грн.

«Якщо не можете знайти роботу за вже набутою професією і хочете отримати освіту за актуальною на ринку праці спеціальністю, служба зайнятості дає змогу освоїти нові, сучасні та необхідні на ринку праці професії за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття», — розповіла директор обласного центру зайнятості Ірина Дудник.

Нагадаємо, у літній період на території Запорізької  області більшає кількість вільних вакансій. У центрі зайнятості розповіли, де можна знайти сезонну роботу та скільки на ній заробити.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5