Online трансляція

Яка ситуація з питною водою в Запорізькій області

1 Липня 2022

В ефірі програми “Пряма мова” генеральний директор КП «Облводоканал» Запорізької області Сергій Басанський розповів про ключові моменти постачання питної води на тимчасово окуповані території та у “сіру зон”, перерахунок платежів, проблеми з налагодженням поачі води та їхні причини, проблему з відведенням стоків у Василівці, передачу показників лічильників та рівень сплати за воду населенням.

Тезово:

⁃ Водопостачання не можемо відновити у Степногірську, через відсутність електроенергії та активні бойові дії. За два тижні ми намагатимемось подати воду через резервуари.
⁃ Щодо розрахунків – ситуація з кожним місяцем погіршується. Платіжки за воду сплачують близько 34 відсотків мешканців області. Нині показники є можливість передавати лише онлайн. Після звільнення територій ми будемо робити перерахунок.
⁃ Очисні споруди у Василівці не працюють – їх знищено. Не працюють і каналізаційні насосні станції. Від житлових будинків ми відводимо стоки, але труднощі є.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!