Online трансляція

Як запоріжцям подолати почуття втоми: поради психолога

18 Червня 2021

Накопичення втоми – знайоме відчуття для кожного. Подолати її ознаки навіть без відпуски – можливо, переконані психологи.

“Для будь-якої людини, профілактика професійного вигорання – це можливість організації свого відпочинку, дозвілля, емоційного і фізичного. Тому ось ця історія нести роботу додому і до ночі її робити – вона не дуже корисна, ми тоді просто не будемо відпочивати і ніде емоції і сили нам взяти для того, щоб вийти на наступний день”, – зазначив психолог, психотерапевт Юрій Дерновий.

Також потрібно час від часу випробовувати себе у чомусь новому, радить психолог. Головне – знайти мотивацію. І ще одна рекомендація – це постійні заняття спортом.

“І якщо навіть немає можливості зайнятися спортом, ну, я думаю, багато у нас людей, для всіх знайома ця історія – піти записатися в тренажерний зал з понеділка, навіть, якщо такої можливості не дуже виходить, не треба себе мучити – потрібно зупинитися хоча б на щоденних прогулянках”, – порадив  Юрій Дерновий.

 

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!