Online трансляція

Як запоріжанка розвивається та які труднощі долає у б’юті-блогерстві

20 Січня 2022

20 січня весь світ відзначає День відеокамери. У сучасному світі аматорська відеозйомка давно перетворилася на професію — блогер. Про що знімають запорізькі блогери та з якими проблемами мають справу – дізнавалися журналісти TV5.

Дар’я Пілявська — професійна візажистка, яка вже 6 років розвиває свій YouTube канал. Зараз у Дар’ї 31 тисяча підписників.

Дівчина підкреслює: свої блоги намагається робити якомога якіснішими — як з боку інформаційного наповнення, так і візуальної складової.

Серед найпопулярніших тем на каналі Дар`ї — уроки макіяжу та огляди косметики різних цінових категорій. Дівчина зазначає, що за шість років зібрала значну колекцію засобів для мейкапу.

Існує стереотип, що робота блогера чи не найшегший шлях до великих заробітків та популярності. Дар`я цей міф розвінчує — на зйомку відео часто витрачає не один день, до того ж, як і більшість блогерів, щодня має справу з хейтерами.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!