Online трансляція

Як замінити зламаний екран ноутбука?

5 Листопада 2021

Перш ніж замінити екран, уважно огляньте ноутбук. Можливо, зламалась відеокарта або інший модуль. Щоб переконатися, що відеокарта функціонує, підключіть настільний монітор або телевізор до ноутбука. Якщо зображення на моніторі є, значить, відеокарта в робочому стані і проблема в екрані. Деякий час використовуйте ноутбук з підключеним монітором, щоб
виключити інші поломки.

Перш ніж замінити дисплей, проаналізуйте покрокові дії та прочитайте наші рекомендації. Це не посібник для заміни екранів на ультрабуках, двофункціональних пристроях, планшетах, Macbook чи інших спеціалізованих ноутбуків. Деякі моделі гаджетів вимагатимуть іншого процесу.

Пошуки нового екрану

Перш ніж купувати новий дисплей, видаліть пошкоджений екран і переконайтесь в тому, що подальші дії ви зможете виконати. Рекомендується переглянути відеоуроки в Google та YouTube або знайти спеціаліста з ремонту.

Дисплеї в асортименті можна знайти на сайті Zeto.ua. Рекомендується вказувати ідентифікаційні номери з етикетки або документації ноутбука, користуючись каталогом с фотографіями товару. Деякі постачальники мають один або два різних набори ідентифікаційних номерів.

Як замінити зламаний екран ноутбука

Перед початком роботи переконайтеся, що у вас є відповідні інструменти:
– Стіл або інша рівна робоча зона. Створює комфортні умови для детального розбору пристрою;
– Магнітна викрутка. Дозволяє швидко відкрутити гвинти та не загубити їх;
– Захисна шпилька або голка. Видаляє наліпки ноутбука, які приховують гвинти на кришці;
– Пластиковий ніж для шпаклівки. Дозволяє відокремити рамку екрану від корпусу.

Вказані нижче загальні кроки підійдуть для ремонту більшості ноутбуків:

1. Переконайтеся, що ноутбук від’єднано від адаптера змінного струму та вийміть акумулятор.
2. Знайдіть наліпки круглої форми, які приховують гвинти на панелі екрану.

3. Використовуйте гострий предмет, наприклад, відкриту шпильку або голку. Вставте його між краєм кришки та рамкою, а потім відірвіть наліпку.
4. Викруткою викрутіть гвинти.
5. Обережно почніть відривати панель екрану від задньої сторони корпусу екрану. Рамка, зазвичай, кріпиться до задньої панелі за допомогою пластикових защіпок.
6. Видаліть панель екрану.

7. Коли рамка буде повністю знята, ви побачите, що дисплей прикріплений до металевої рамки з лівого та правого боку. Викрутіть два гвинти, що утримують елементи обшивки рамки на корпусі заднього екрану.
8. З кожної зі сторін оздоблення рамки відкрутіть гвинти, які кріплять її до дисплея. Більшість ноутбуків мають по три гвинти з кожної сторони.
9. Від’єднайте відеокабель від задньої панелі дисплея.
10. Після того, як ви повністю видалили зламаний дисплей, покладіть новий склом вниз, як і старий. Приєднайте відеокабель до роз’єму і покладіть кабелі так само, як вони були до цього.
11. Встановіть новий екран на бокових панелях, а потім знову закріпіть його.
12. Вирівняйте панель і натисніть ободок назад у защіпки на задній панелі екрану. Перед тим, як замінити гвинти на панелі, переконайтеся, що панель повністю зафіксована на місці і немає тріщин по краях корпусу екрану. Нарешті, використовуйте штифт або голку, щоб прикріпити клейкі кришки гвинтів.

Якщо все пройшло добре, тепер у вас новий робочий екран ноутбука. Вставте акумулятор і протестуйте його!

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!