Online трансляція

Як вивчати юридичну англійську

16 Вересня 2021

Студенти Яппі корпоратив вже встигли оцінити важливість хорошого рівня профільної англійської для навчання та роботи. Знання юридичної англійської відкриває перед фахівцями великі можливості на міжнародному ринку праці, допомагає впевнено почуватиcь під час  спілкування з клієнтами і колегами з усього світу.

Вивчення профільної мови включає в себе: поповнення словникового запасу тематичною лексикою, тренування мовних навичок, вивчення необхідної граматики і правил ділової комунікації, позбавлення від мовного бар’єру. На додаток до великої тематичної підбірки англійської для юристів   є варіанти вивчення мови на корпоративних курсах і самостійно.

Юридична англійська: курси плюс самостійне навчання

Формула ідеального навчання: проходження профільних курсів плюс самостійне вивчення мови.

Юридична англійська на корпоративних курсах Yappi Corporate

Корпоративне вивчення іноземної дозволяє одночасно поліпшити знання мови у співробітників і розширити можливості компанії на світовому ринку. На цих корпоративних курсах фахівці зможуть вивчати юридичну англійську з урахуванням їх рівня володіння мовою і цілей компанії. На таких курсах фахівці вивчають профільну лексику, необхідну граматику, правила ділового листування і переговорів, відпрацьовують навички мовлення. Окрім того, вони можуть тренувати отримані знання на уроках з носієм мови і на спеціальних тренінгах. Переваги цих курсів:

 • розробка індивідуальної програми;
 • контроль навчання в сучасній CRM системі;
 • гнучкий графік;
 • супровід особистими методистами і аккаунт-менеджером;
 • безкоштовні спікінг клаби.

Перед початком занять проводиться тестування співробітників і пробне заняття, щоб ефективно розділити їх на групи і підібрати програму навчання.

Cамостійне вивчення англійської для юристів

На додаток до навчання на курсах юристи можуть самостійно покращувати знання за допомогою додаткових тематичних ресурсів: блогів, підкастів, підручників, книг та онлайн-курсів від провідних світових університетів, наприклад:

 • Coursera – курси з юриспруденції від University of Michigan, University of Pennsylvania, Yale та інших;
 • Edx – великий вибір курсів з міжнародного, кримінального, фінансового та інших галузей права;
 • Futurelearn – короткі онлайн-курси з різних галузей права.

Ще один спосіб поліпшити профільну англійську – прослуховування тематичних підкастів. Так  можна поліпшити сприйняття розмовної англійської на слух і дізнатися актуальні новини за своїм профілем роботи:

 • Bloomberg Law;
 • Lawyer 2 Lawyer;
 • Lawyerist Podcast.

Поповнити словниковий запас також допоможуть перегляд тематичних блогів на Youtube і читання профільних блогів в інтернеті.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!