Online трансляція

Як в зоокуточку Запорізької дитячої залізниці рятують від спеки тварин

7 Серпня 2020

Від спеки потерпають не тільки люди, важко переносять підвищення температури і тварини. Й перед працівниками зоопарку постає неабияке завдання: врятувати від спеки звірів. Наші журналісти вирішили навідатись до зоокуточка Запорізької дитячої залізниці, аби дізнатись про способи боротьби зі спекою для маленьких улюбленців.

Готувати особливі смаколики та влаштовувати прохолодні процедури для тварин працівники будуть до закінчення спеки. А поки вони сподіваються, що найближчим часом знов зустрічатимуть гостей. Адже за час карантину мешканці зоокуточку засумували за відвідувачами.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!