Online трансляция

Як в умовах карантину змінилася робота пологівських соціальних робітників

28 апреля 2020

До  карантину працівники відділення соціальної допомоги вдома обслуговували 617 підопічних, а нині — 955. До  «кризових» послуг віднесено доставку продуктів, медикаментів та оплату комунальних послуг.

Кризове та екстрене втручання. Цією соціальною послугою активно користуються пологівці, які потребують допомоги.  Практика показала, що турбота громади про уразливі верстви населення, вкрай необхідна. Кількість звернень до Територіального центру соціального обслуговування це підтверджує.

Соціальні працівники стали незамінними помічниками для своїх підопічних. Приїздять до них на велосипедах з пакетами та сумками необхідних речей. Привозять товари першої необхідності, як продукти та медикаменти, й не тільки. Наприклад, купують розсаду, яку ж потім і допоможуть висадити. Вони ж вистоюють черги у баках та пунктах зв’язку, де допомагають вирішити комунальні питання.

У терцентрі кажуть: сьогодні соціальним робітникам і вгору подивитися ніколи. У період карантину кількість підопічних значно збільшилася, адже тепер діє послуга  «кризового та екстреного втручання» для громадян похилого віку та осібам з інвалідністю, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5