Online трансляция

Як у Запоріжжі розпочнуть працювати дитячі садочки

22 мая 2020

З понеділка у Запоріжжі запрацюють дитячі садки. У дошкільних закладах кажуть: готові прийняти всіх вихованців. Втім, перебувати на території садків можна буде лише за певних умов.

Завідуюча садочком №72 каже: всі приміщення продезінфікували, тож готові прийняти своїх вихованців.  Втім, на час карантину у садку діятиме низка протиепідемічних правил. Виконувати їх рекомендував головний санітарний лікар України.  Зранку дітей зустрічатимуть поза межами будівлі садочку. На вході проводитимуть температурний скринінг. Безпосередньо у приміщення батьки, які повинні бути у захисних масках, зайти не зможуть. Якщо температура перевищує 37,2 градуси або є ознаки хвороби – дитину до закладу не прийматимуть. Якщо ж самопочуття малечі погіршиться безпосередньо у садочку – її направлять до ізолятора.

Навчальні заняття проводити не будуть. Натомість – більшість часу дітлахи проводитимуть на вулиці: гратимуть у рухливі та спортивні ігри. Вихователі мають слідкувати, аби не утворювались скупчення ані на вулиці, ані в приміщенні.

Так звані «карантинні» правила стосуватимуться і працівників дошкільних закладів. Перед початком роботи їм також вимірюватимуть температуру, а працювати вони зможуть лише у засобах індивідуального захисту. Кожні 2 години у групах повинні проводити дезінфекцію та вологе прибирання.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5