Online трансляція

Як у Запоріжжі працюють лікарні, де можна здати кров для військових та гуманітарну допомогу для евакуйованих

25 Лютого 2022

У мерії Запоріжжі повідомили про те, що усі міські служби продовжують працювати у посиленному режимі. Та повідомили, де і як можна допомогти військовим, да те приймають евакуйованих осіб.

За інформацією міськради Запоріжжя, що усі заклади охорони здоров’я у Запоріжжі працюють у посиленному режимі. Також вже зараз створюють резерви лікарських препаратів, медичного обладнання та усього приладдя і необхідного для надання швидкої допомоги. Приділяють увагу і оснащенню хірургічних відділень, які зараз також готові працювати у посиленному режимі.

Працюють у місті і центрі крові, де можна стати донором і у такий спосіб допомогти нашій армії. Приймають крові у наступних пунктах:

Центр крові, вул. Жаботинського, 32;
відділення трансфузіології у Запорізькій обласній лікарні, Оріхівське шосе, 10;
відділення трансфузіології міськлікарні №9, вул. Щаслива, 1;
відділення трансфузіології міськлікарні екстреної та швидкої медичної допомоги, вул. Перемоги, 80.

Заклади освіти, зокрема дитячі садочки та школи, готові приймати евакуйованих з інших населених пунктів. Обіцяють забезпечувати їм харчування.

Також у місті працює 2 пункти прийому гуманітарної допомоги: від громадських організацій та громадян. Розташовані вони у Турцентрі (на Маяковського) та в управлінні соцзахисту населення, у Хортицькому районі, на Лахтинській, 4б.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!