Online трансляція

Як у Запоріжжі працює залізничне сполучення

9 Листопада 2020

Від сьогоднішнього дня, 9 листопада, Запоріжжя почало життя у нових умовах. Місто потрапило до червоної карантинної зони, а значить – обмеження посилились.

Одне з ключових питань – як працює транспортне сполучення з «червоними» містами. І, як пише «Індустріалка», наразі «Укрзалізниця не «відрізала» Запоріжжя від іншої країни. Як повідомили журналістам на міському вокзалі, приміські потяги а також потяги далеких напрямків поки що працюють з нашим містом у штатному режимі. І висадку, і посадку пасажирів на станціях здійснюватимуть за розкладом.

Не запровадили обмежень і в ще 3 районах області, які також потрапили до «червоної» зони карантину. Там залізничний транспорт також працюватиме у звичному режимі. А от сполучення з Пологами поки що не відновлюють. Електрички все також не забирають зі станцій Пологівського району пасажирів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, як живе Запоріжжя за новими карантинними нормами, і що змінилося для пересічних громадян із «почервонінням» міста.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!