Online трансляція

Як та чим живе окупована частина Запорізької області та населені пункти, які щодня страждають від обстрілів

20 Травня 2022

З початку бойових дій в Україні більша частина Запорізької області в окупації, ще частина населених пунктів регіону постійно зазнає обстрілів та військових атак ворога. Як живуть окуповані території та населенні пункти, що потерпають від постійних обстрілів рашистів, перебуваючи у Запоріжжі розповіли очільники кількох громад.

Виїхати з Енергодара власним транспортом можна, але не завжди. Передати гуманітарні вантажі складно. Ціни на товари виросли. Інформація, що в місті діє російський рубль – фейк.  В обігу гривня, яку ж самі війська рф, грабують у місцевих.

У частковій окупації та під постійними обстрілами населенні пункти Оріхівщини та  Гуляйпільщини. Лінію фронту боронять сили ЗСУ, однак рашисти щоразу атакують ці напрямки. В Оріхові вже немає мікрорайону, куди б не прилітали ворожі снаряди та бомби, страждають і села громади.

Страх, щоденні обстріли, відсутність води, енергопостачання, подекуди газу та зв’язку. З 5 березня – це будні жителів міста Гуляйполя та ближніх населених пунктів. Там точаться запеклі бої. Війська росії не можуть прорватися, бо ЗСУ дає міцну відсіч. Ворог підступно гатить по цивільних об’єктах.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!