Online трансляція

Як сама природа заважає армії рф просуватися в Запорізькій області

8 Червня 2022

Протягом останніх тижнів можна спостерігати сильний спад наступальної активності з боку противника. І впливає на це героїчний та незламний опір, який чинить рашистам не лише наші захисники, а й сама рідна запорізька земля.

Як пояснив експерт, голова групи “Інформаційний спротив” Костянтин Машовець, ворожі сили на запорізькому напрямку опинилися у вкрай невигідних позиціях навіть з точки зору ландшафту нашої місцевості.
В нас немає густих лісів, де можна було б облаштувати собі якусь приховану позицію. У запорізьких степах ворог не може цього зробити. Вони не можуть тут нормально окопуватись, маскуватися. І через це нашим військам дуже добре видно ворожі дії. Усі наміри нападника очевидні, – наголошує експерт.
І ця особливість географії дозволяє українським військам на Запорізькому напрямку працювати на випередження. Бо майже кожен рух ворога легко прочитати і він швидко стає відомий нашому військовому керівництву. Це дозволяє нам не чекати нападу, а знищувати ворога прямо на тих позиціях, на яких той намагається готуватися до якихось наступальних дій та накопичувати власні ресурси.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!