Online трансляція

Як проходить відновлення у запорізькому будинку, де стався вибух

31 Січня 2022

У Запоріжжі тривають активні роботи з відновлення будинку, де стався потужний вибух. У міськраді розповіли, що вже зроблено.

За інформацією секретаря міськради Анатолія Куртєва, станом на 30 січня, у першому під’їзді у п’яти квартирах вже відновлено централізоване опалення та холодне водопостачання. Наразі тривають роботи щодо відновлення електропостачання у цьому під’їзді. У 3 та 4 під’їзді вже відновили світло. Також тут є вода, опалення. Газопостачання планують повернути завтра, після проведення обстеження. Мешканці цих під’їздів повернулися до своїх кварти

Працівники ДСНС та поліції надали допомогу жителям під’їздів №1 та №2. Власники осель змогли зайти до своїх квартир та винести речі.

Пошкоджені елементи стін будинку зі сторони вул.Франка вже закрито плівкою, дерев’яними плитами. Завершуються роботи по закриттю пошкоджених елементів зі сторони двору.

Також продовжуються аварійно-відновлювальні роботи по ремонту покрівлі між 2 та 3 під’їздами будинку.

На місці події продовжують чергування усі екстрені служби. Працює робочий міський штаб по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та надання допомоги постраждалому населенню.

Нагадаємо, вибух у будинку стався вранці 28 січня. В ході події загинула людина, є постраждалі. А від сили вибуху у сусідніх будинках повибивало вікна.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!