Online трансляція

Як працюватимуть запорізькі заклади культури у “карантин вихідного дня”

19 Листопада 2020

Із введенням «карантину вихідного дня» запорізькі культурні заклади переглянули свій режим роботи. Театри та філармонія перенесли усі свої вистави та заходи на будні дні.

По вихідних усі запорізькі театри, філармонія та цирк поки що працювати не можуть. Але зачинятися повністю заклади також не будуть. Так, відтепер усі вистави у культурних закладах «сконцентрували» у будні, пише “Індустріалка“.

Театр імені Магара з 17 жовтня відновив показ вистав у будні. Частин вистав перенесли на робочі дні, а всі придбані раніше квитки залишаються дійсними. Деталі про те, як саме працює театр та новий розклад виступів можна уточнювати за телефонами 764-38-17, 764-40-72.

У листопаді Театр юного глядача (Театр молоді) буде працювати для глядачів не у вихідні, а по четвергах і п’ятницях. Всі куплені раніше квитки  також дійсні.

Театр-лабораторія «VIE» (о. Хортиця) до кінця листопада буде працювати по п’ятницях. І на вистави пускатимуть з придбаними раніше квитками.

У «Новому театрі» найближчий спектакль перенесли на 30 листопада.

Театр ляльок вирішив зробити своїми робочими днями середу, четвер і п’ятницю. Вистави даватимуть об 11 та 17 годині. Покази почнуться наступного тижня.

Відновлювати спектаклі театру ляльок в Палаці культури «Хортицький» в листопаді не планують.

Філармонія. В обласній філармонії концерти відновлять також з наступного тижня. Наразі новий розклад виступів можна дізнаватися за телефонами філармонії та на їх офіційній сторінці у Фейсбук.

Запорізький цирк переніс свою роботу на п’ятницю. Вже цього тижня тут дадуть нову виставу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що запорізькі торгівельно-розважальні центри також адаптували свій графік роботи до нових умов.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5