Online трансляція

Як працюватимуть запорізькі школи в умовах карантину

30 Серпня 2021

Міністерство освіти і науки підготувало роз’яснення щодо особливостей нового навчального року у школах. Про це повідомляє Укрінформ. 

У МОН зауважили, що освітній процес у школах розпочинається у День знань – 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року.

Також у МОН нагадали, що за потреби освітній процес може відбуватися з використанням технологій дистанційного навчання.

Крім того, згідно із Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», на період встановлення карантину власник установи, організації або уповноважений орган може змінювати режим роботи закладу.

«У 2021/2022 навчальному році освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину, затверджених постановою головного державного санітарного лікаря №4, постановою Кабінету Міністрів № 1236, а також Рекомендацій щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти», – ідеться у листі-роз’ясненні МОН.

«Перший урок у новому навчальному році рекомендовано присвятити відзначенню 30-ї річниці Незалежності України», – йдеться у повідомленні.

Під час підготовки уроку радять скористатись:

  • тематичними матеріалами від Українського інституту національної пам’яті, які містять, зокрема інформацію про етапи українського державотворення, відновлення незалежності, Конституцію Пилипа Орлика;
  • ресурсами від ГС «Освіторія» для тематичного уроку до Дня Незалежності у 1-11 класах.
  • 1 вересня заклади також можуть долучитися до інтерактивного уроку для учнів 1-6 класів. Трансляція уроку розпочнеться о 9:30 на YouTube-сторінці ГС «Освіторія».

 

Як ми повідомляли раніше, з 1 вересня діти почнуть навчання в повноформатному режимі. Далі все буде залежати від епідемічної ситуації в кожному окремому регіоні.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5