Online трансляція

Як життя маленької запоріжанки перетворилося на велику боротьбу

25 Березня 2021

Коли Вікторії Іващенко тільки-но виповнився рік, лікарі встановили діагноз – цукровий діабет I типу. Показники були критичними. Завдяки небайдужим людям родині вдалося зібрати кошти та придбати інсулінову помпу. Та для підтримки здоров’я дівчинки необхідні чималі кошти, яких у матері-одиначки немає.

Життя п’ятирічної дівчинки перетворилося на чергу лікарень, обстежень, консультацій і безсонних ночей матері. В очікуванні діагнозу було згаяно багато часу, та врешті фахівці визначили корінь проблем – у Віки цукровий діабет першого типу.

Надія хапалася за будь-що, аби полегшити стан дитини. Фахівці порадили придбати інсулінову помпу. Медичний пристрій є альтернативою багаторазовим щоденним ін’єкціям інсуліну. Введення гормону відбувається підшкірно. Придбати помпу допомогли волонтери фонду «Щаслива дитина» і небайдужі люди. І ці зусилля виявилися немарними.

Та дитині і її мамі все одно потрібна допомога та підтримка. Якщо у вас є бажання і можливість приєднатися до збору коштів, ви можете зробити це на сайті фонду «Щаслива дитина» deti.zp.ua. На головній сторінці у розділі «Як допомогти» оберіть підрозділ «Допомога важкохворим дітям». У матеріалі про Віку перейдіть у кінець сторінки і натисніть «пожертвувати».

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5