Online трансляція

Як лінія фронту у Запорізькій області зламала плани ворожої армії

12 Травня 2022

Вже понад 2 місяці у Запорізькій області точаться потужні бої. Лінія зіткнення не переміщується, противник несе колосальні втрати. І саме це, на думку військогово експерта Сергія Грабського зламало усі плани ворожої армії та її командування. 

Тривалий час Запорізький напрямок тримає потужну оборону на лінії фронту, що простягнулася від Василівки до Великої Новосілки. Ворогу не вдається здійснити ані вдалих наступів, ані, тим паче, проривів. І саме через це усі плани путінської армії фактично розбилися. 

  • На жодному з напрямків ворог не має успіху. У Донецькій області російська армія не може нічого, окрім як просто обстрілювати населенні пункти. Так само – і на Харківському напрямку, де ворожа армія просто загрузла і не може просунутись. А героїчна лінія оборони у Запорізькій області фактично зламала противнику усі плани. І він вже не зможе атакувати з бажаної інтенсивністю, – наголосив експерт 

А разом з цим, надпотужна оборона на Запорізькому фронті, разом з нелюдською обороною Маріуполя, знищили усі шанси противника на наступ з півдня на північ нашої країни. 

Чимало шкоди ворожій армії наробив і підрив мосту неподалік Мелітополя, що у Запорізькій області. За словами експерта, Мелітополь є вкрай важливим логістичним пунктом для постачання російської армії. І будь-яка затримка у русі до цього пункту призводить до суттєвого послаблення сил ворога. А Якимівський міст був головним каналом перекидання ворожих сил. 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!