Online трансляція

Історія маріупольця, який пережив пекло, влаштоване окупантами, та розпочав нове життя в Запоріжжі

16 Травня 2022

Родина, домівка, робота та розмірене життя – для них розкіш. Тисячі жителів Маріуполя звикають до нового життя. Сила духу і характеру та надія на краще – саме це допомогло їм вижити під бомбардуваннями. Житель Маріуполя розповів, що довелось пережити його родині та як облаштовуються на новому місці.

Антон Солоділов із народження і до середини березня цього року жив у Маріуполі. Розповідає, що дивом пережив три тижні рашистських бомбардувань.

Без доступу до достовірної інформації, благ цивілізації, але з надією вижити – так проходив день за днем, допоки Антон не дізнався про так званий “зелений коридор”. Так чоловік із родиною опинився у Запоріжжі.

Чоловік працевлаштувався на «Запоріжвогнетрив». Йому допоміг керівник з попереднього місця роботи, комбінату імені Ілліча.

Робота схожа на ту, яка була у Маріуполі, щоправда специфіка виробництва інша. Та Антон каже: усі труднощі під силу, адже є бажання, завзятість та підтримка родини і колег. Втім, попри все пережите чоловік не перестає думати про майбутнє, звичайно ж, у рідному Маріуполі.

 

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!