Online трансляция

Ім’я для новонароджених у Бердянську тигренят обирали тисячі людей з усього світу

22 мая 2020

У Бердянську 20-го березня в приватному зоопарку «Сафарі» у пари бенгальських білих тигрів Азіри та Француза з’явилися двоє малюків. Через два місяці після народження тигренята  постали перед об’єктивами фото- та відеокамер.

З самого народження їх привчають до людини, тому дотик рук у них не викликає страх або агресію. Але тигренятам для повноцінного росту і розвитку такої уваги недостатньо. Як і всім тваринам, які знаходяться поруч з людиною, малюкам зробили перше обов’язкове щеплення. Зі здоров’ям у малюків все добре. Завдяки молоку, яке їм вдосталь дає їхня мати-тигриця Азіра. Головний показник турботи матері і співробітників зоопарку — це вага малюків. При народженні вони важили не більш одного кілограма. Сьогодні — приблизно дванадцять кілограмів.

Можливо, найскаладнішим періодом для тигренят було життя без імен. Але завдяки он-лайн конкурсу, в якому взяли участь більш ніж сім тисяч людей з багатьох країн світу, у малюків з’явилися прізвиська  —  Девдан та Акшай.

Складно повірити, але ці пухнасті і милі кошенята, через три — чотири роки перетворяться в сильних та безстрашних хижаків, вага яких може досягати трьохсот кілограмів.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5