Online трансляція

Європейські країни обмежують правила в’їзду на свою територію для українців

15 Липня 2020

Одразу 3 країни посилили умови пропуску українців на територію своїх країн. Доступ обмежили Хорватія, Чорногорія та Угорщина.

Хорватія та Чорногорія були одними з перших країн, які відкрили для нас свої кордони і готові були приймати українців під час пандемії на дуже лояльних умовах. А ні обсервації, а ні інших подібних обмежень для нас не було. Але вже зараз Україна потрапила до «червоного» списку країн з розповсюдженням covid-19, і у Хорватію та Чорногорію ми зможемо прибути лише за тих умов, якщо пройдемо по приїзду туди 2-тижневий карантин.

Також обмежила умови в’їзду Угорщина. Потрапити в цю країну зможуть лише ті українці, у яких є вид на проживання або діючий дозвіл на тимчасове проживання у цій країні. Українцям-членам угорських родин в’їзд до країну також дозволений. Представники цих категорій повинні будуть надати результати тесту на коронавірусну інфекцію, який є негативним та зробленим не пізніше, аніж за 48 годин до прибуття в Угорщину.

Ті, хто повинен потрапити в країну на інших умовах – судовий процес, лікування, навчання, повинні будуть заповнити спеціальну форми та отримати усі дозволи на перетин кордону.

Нагадаємо, вчора ми повідомляли про те, що турецька авіакомпанія відновлює свою роботу з Запоріжжя. 

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5