Online трансляція

Хворих у лікарнях меншає: як Запоріжжя справляється с коронавірусом

22 Лютого 2022

Кількість хворих на ковід у лікарнях стаціонарах – зменшується. Про це кажуть медики міської лікарні №2, яка надає терапевтичну та хірургічну допомогу пацієнтам з коронавірусом.

із 160 ліжок, що розгорнуті тут, зайняті – 85, п’ятеро – знаходяться у реанімації. Хворих, що потребують госпіталізації, поменшало вдвічі порівняно з минулою хвилею, а підтверджений штам Омікрон – переноситься легше.

За добу до лікарні потрапляє в середньому шість пацієнтів, виписують – близько десяти. Об’єми споживання кисню також значно скоротились. На день вистачає 200 кілограмів, порівняно з тоннами, що використовували при хвилі Дельти. А пацієнтів, які потребують кисневої підтримки, наразі десять відсотків від загальної кількості хворих, кажуть у лікарні.

Не вакциновані йдуть на поправку довше – до двох тижнів. А ось наслідки Омікрону менш складні порівняно з попередніми штамами вірусу – постковідний синдром зустрічається в одиниць, кажуть лікарі

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!