Online трансляція

Хто ви, містере колаборант: у шайці зрадників Запорізької області – нові імена

29 Червня 2022

Студентка очолила проросійську газету у Чернігівці: її на поруки взяла колаборантка ілона щипенко. Дорогою молодим не поступаються старі політики. Хто з «Опоблоку» і «Нової політики» здав рідний край окупантам? У нашому сюжеті нові імена у списках колаборантів.

«ЗСУ здавайтесь», «василівці — приносьте зброю». У шайці колаборантів — новенький. З ветеринара і зоотехніка андрій холоша пробив дорогу у владні кабінети райадміністрації ще у 2005-му. Скакав з місця на місце, і перебивався державними виплатами по безробіттю. Пристойними, бо у 2017-му пів року просидів без роботи і не бідував. Та нарешті домігся свого — став першим замом, а коли шефа звільнили — зайняв його крісло. І це місце віддавати не збирається. Навіть якщо доведеться працювати на окупантів.

Зарплата холоші у 2020 році становила близько 24 тисяч грн на місяць. На посаду, говорять, його пропихала дружина — чиновниця Василівської міськради.

Сімейний підряд колаборантів окупував селищну раду Пришиба. На знімку — родина зуб: чоловік — “голова”, а дружина – “секретар”.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!