Online трансляція

Хлопець з Тернопільщини боронить Україну: історія музиканта, який став кулеметником

6 Липня 2022

Він захищає Україну не лише кулеметом, а й піснею. Молодий талановитий вокаліст з Тернопільщини, пішов у лави територіальної оборони ще у перші дні повномасштабної війни росії в Україні. З Заходу він опинився на Сході і жодного дня, попри постійну небезпеку, про це не пошкодував. Його серце наповнене патріотизмом, любов’ю до рідної землі і всього українського. Захисник упевнений – бити ворога та виганяти його потрібно якнайшвидше і не дати його брудним рукам просуватися глибше. Історію про музиканта, який став кулеметником дивіться далі.

Солдат-кулеметник, який до 24 лютого працював далеко від дому. Родом Назар з Тернопільщини. Коли зрозумів, що рідна земля палає від ракет та повномасштабного вторгнення кремлівських окупантів,  повернувся й пішов у лави тероборони. Наразі  боронить Схід України.

Хлопець боронить українську землю не лише з РПК-74. Ще одна його потужна зброя – українська пісня.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!