Online трансляция

Головного інспектора податкової служби у Запоріжжі затримали за корупцію

4 июня 2020

Посадовця Управління аудиту ГУ Державної податкової служби в Запорізькій області затримали просто під час отримання хабара у розмірі 20 тисяч гривень

Читайте також: Адвокат родини, в якій у приватному «дитсатку» в Запоріжжі померла дитина, опублікував шокуюче відео

Посадовець брав хабарі з підприємців, які «погоріли» на ухиленні від сплати податків. За даними слідства, головний державний ревізор-інспектор відділу фактичних перевірок з контролю за готівковими операціями систематично отримував гроші за покривання протиправної діяльності із відмивання доходів. За гроші посадовець видаляв інформацію про комерційні структури, які потрапили до списків «ризику» з баз податкової служби. Вартість таких послуг безпосередньо залежала від розміру несплачених податків.

За оперативною інформацією, щомісяця податківець у середньому «допомагав» 30 фірмам. Затримали головного інспектора відповідно ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у середмісті Запоріжжя під час отримання 20 тисяч хабара від чергового клієнта.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. Наразі посадовці перевіряють інших співробітників Управління до корупційної схеми.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5