Online трансляція

Гнилі овочі та булочки з мурахами: чим годували дітей у таборі на запорізькому курорті

6 Серпня 2021

Фахівці Держпродспоживслужби продовжують перевірку дитячих закладів оздоровлення нашого регіону. Цього разу виявили порушення у таборі в курортній Кирилівці. Дітей хотіли нагодувати здобою з мурахами та гнилими овочами.

Під час перевірки табору виявили в мучному цеху на обладнанні, столах, стінах, підвіконні мурах. В складському приміщенні під брудною тканиною охолоджувалися свіжовипечені булки з зазначеного цеху. Для приготування страв комірником закладу були видані огірки з гниллю. Чим годували дітей до перевірки важко й уявити.

За вимогою фахівців Держпродспоживслужби здобу та овочі, які непридатні для вживання, зняли з видачі та утилізували. Мучний цех закладу зачинили для проведення дезінсекції з подальшим генеральним прибиранням.

Головне управлінняДержпродспоживслужбив Запорізькій області

Головне управлінняДержпродспоживслужбив Запорізькій області

“На чотирьох відповідальних осіб складено протоколи про адміністративні порушення. На теперішній час всі виявлені недоліки усунені, про що керівництвом письмово повідомлено та підтверджено лабораторно”, – йдеться у повідомленні ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5