Online трансляція

Гігантська ягода: на Запоріжжі виростили величезну черешню

18 Липня 2021

Черешню, яка вражає своїми розмірами, виростили в с. Чкалове під Мелітополем (кол. Приазовський р-н). Про це повідомляє місцеве видання “РІА-Мелітополь”.

Цьогоріч урожай черешні неабияк зіпсували дощі і багато фермерів уже навіть не приховують того, що зазнали колосальних збитків. Мало того, що плоди водянисті й розтріскуються, так ще купівельна спроможність на нулі. Втім, у саду під Мелітополем в цьому році виростили «фантастичну» черешню — врожаю трохи, але «чіпляє» вона своїми розмірами. Так, в діаметрі черешня двох сортів «Октавія» та «Вега» в агрофірмі «Ольвія» в с. Чкалове становить 33 мм.

Директор агрофірми «Ольвія» Анатолій Тиховод поділився урожаєм на своїй сторінці у “Фейсбуці”, підкресливши, що це перші плоди в молодому саду. Їх небагато, в іншому ж — черешню фермерам доводиться зрізати з дерев «по живому».

«Це перші плоди в молодому саду. Їх не багато. Пригостив друзів і продав трошки. До речі, кінцевий споживач їв ці гіганти сьогодні по 45 грн за 1 кг. А в класичному 17-літньому саду залишилося гнити більше 25 тонн. Черешню з нього не беруть навіть за собівартістю збору (це 10 грн кг). Домогосподарки здавали крупноплідну черешню по 5 грн/кг. А ми перестали навіть зрізати, не вистачає трудових ресурсів. Будемо восени корчувати», — зазначив директор агрофірми «Ольвія» Анатолій Тиховод.

Нагадаємо, мелітопольський бренд потерпає від негоди. Спочатку врожаю загрожували весняні заморозки, а потім накрили рясні дощі.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!