Online трансляція

Фонд Ріната Ахметова починає конкурс для підлітків «Твоя суперпрофесія»

3 Серпня 2021

В Україні стартує конкурс для вихованців інтернатів «Твоя суперпрофесія». Також його учасниками можуть стати діти, які потрапили у складні життєві обставини, з малозабезпечених і соціально незахищених сімей. Вікова категорія від 13 до 18 років.

Умови конкурсу прості. Для початку необхідно підписатися на сторінки Фонду в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм, а також на сторінку проєкту «Твоя суперсила» на YouTube-каналі Фонду.

Подивіться всі серії 1 сезону освітнього серіалу «Твоя суперпрофесія», оберіть уподобану професію і заповніть анкету під цією серією.

Також до анкети необхідно додати есе на тему «Моя майбутня професія» або «Професія моєї мрії». Воно повинно містити відповіді на такі запитання:

  • Чому саме ця професія подобається тобі?
  • Хто для тебе приклад у цій професії?
  • Хто надихнув тебе на вибір цієї професії?
  • Чого ти маєш намір досягнути в житті й обраній професії?

 

Обсяг есе повинен бути не менше сторінки друкованого тексту шрифтом Times New Roman 12-го розміру.

Опублікуйте есе у себе на сторінці в соцмережах Фейсбук або Інстаграм із хештегом #ТвояСуперпрофесіяКонкурс разом з #ФондРінатаАхметова.

Переможців конкурсу чекають приємні та корисні подарунки. А головний приз ‒ стажування у представника професії (за вибором переможця). І не забудьте поділитися цією інформацією зі своїми друзями і знайомими.

Серіал «Твоя суперпрофесія» знятий у рамках проєкту «Рінат Ахметов ‒ Дітям. Твоя суперсила». Це серія мотиваційних зустрічей відомих і успішних людей із вихованцями інтернатів. Мета проєкту ‒ допомогти дітям, які опинилися без батьківського піклування, розкрити в собі таланти, які дозволять їм бути успішними і щасливими. По суті, серіал ‒ це новий дистанційний формат проєкту. «Твоя суперпрофесія» в першу чергу орієнтована на хлопців та дівчат, яким у цьому житті необхідно докласти більше зусиль для того, щоб стати успішними.

Варто зазначити, це вже не перша активність у рамках «Твоєї суперпрофесії». Так, Фонд уже організовував майстер-клас із професійним кондитером для вихованки одного з інтернатів Донецької області.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!