Online трансляція

Фахівці виявили низку порушень в дитсадку на Запоріжжі, де отруїлися діти

29 Вересня 2021

Фахівці Держпроспоживслужби оприлюднили результати перевірок у дитячому садку Запорізької області, де зафіксували масове отруєння вихованців закладу.

Як ми повідомляли раніше, у Вільнянську в 9 вихованців місцевого дитячого садка діагностували отруєння. Як виявилося, діти заразилися кишковою паличкою. На погане самопочуття дітей батьки почали скаржитися з 19 вересня.

Під час перевірки фахівці виявили відхилення від нормативних показників у пробах питної води. З’ясували, що медичний блок та дитячі туалети не забезпечено гарячим водопостачанням, а звітно – облікова медична документація ведеться не в повному обсязі.

Також медичні працівники недостатньо контролювали дотримання санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму. Крім того, в харчоблоці закладу відсутній контрольний термометр технологічного обладнання.

Наразі відомо, що всі діти почувають себе добре. У 5 вихованців заключний діагноз «гостра кишкова інфекція невстановленої етіології». Дослідження на кишкову групу інфекцій чотирьох вихованців тривають. У співробітників закладу результат виявився негативним.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5