Online трансляція

Фахівці пояснили, що не так з питною водою у Запоріжжі та чи дійсно вона безпечна

10 Вересня 2021

Фахівці Центру контролю та профілактики хвороб відбирали проби води в усіх районах Запоріжжя. Тридцять шість зразків дослідили за санітарно-хімічними показниками.

Впродовж тижня питна вода викликала питання щодо її якості у Запоріжжя. Містяни скаржились на запах та смак, мовляв, віддає пліснявою.Фахівці звернули на це увагу та влаштували «велику перевірку».

Результати виявилися наступними:

– В 11 пробах зареєстровані відхилення за показниками «запах» та «присмак» – це 30 відсотків проб, та в одній пробі з 36, відібраної у Дніпровському районі, було зареєстровано відхилення за показником «нітрити»., – розповів заступник директора Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Дмитро Макаров. 

Якість води та рівень інфекційних захворювань фахівці Центру досліджуватимуть і далі. А однією з можливих причин погіршення стану води залишається попередня версія – водорості

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!