Online трансляція

Фахівці одного з комбінатів взялися доглядати зелені куточки Запоріжжя

27 Липня 2020

Врятувати зелені насадження від літньої спеки. Досить часто запоріжці, що долучаються до різноманітних екологічних акцій з висадки паростків дерев та кущів, не беруть участі у подальшому догляді за ними. А тому велика кількість молодих насаджень гине під палючим сонцем. Доглядати зелені куточки нашого міста взялися фахівці комбінату. Вони надають необхідну техніку та спеціалістів, що опікуються молодими рослинами.

У літню спеку особливої турботи потребують зелені насадження. Особливо ті, що були висаджені у весняний період і залишились без необхідного догляду. Адже наразі дощів недостатньо, – кажуть у Національному заповіднику «Хортиця». Тому від посухи страждають сотні молодих дерев.

Найбільшої допомоги саджанці потребують саме у перші кілька років росту. Врятувати від посухи молоді дерева, висаджені на території заповідника, допомагає комбінат “Запоріжсталь”. Підприємство надає техніку для поливу та щороку організовує масштабні екологічні акції. Наприклад, у межах ініціативи “Врятуємо Дніпро разом” лише минулого року активісти комбінату посадили кількасот дубів та кленів. І тепер підприємство доглядає за ними.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5