Online трансляція

Важливість металургії для України: що зазначила фахівчиня

19 Липня 2021

Важливу роль металургії відзначають і фахівці Професійної асоціації екологів України. Будівництво, транспорт, енергетика, легка і хімічна промисловість – для розвитку низки галузей вона виступає міцним фундаментом. Металургійні підприємства – це великі платники податків.

“Це великі надходження до бюджету України в якості податків. Наприклад, тільки за шість місяців 2021 року підприємства групи «Метінвест» заплатили в державний бюджет 10,2 млрд гривень надходжень тільки податку на прибуток”, – зазначила віцепрезидент зі сталого розвитку Професійної асоціації екологів України Валерія Заружко.

Продукція групи експортується в більш ніж 60 країн світу. На сьогодні «Метінвест» стабільно інвестує в інфраструктуру індустріальних міст та є системним роботодавцем.

“Також компанія на сьогодні є першою, яка впровадила підхід сталого розвитку, тобто зв’язала між собою економічні, екологічні, соціальні програми. Це взаємодія з меріями, яка постійно розширюється, це і щорічні програми з покращення міст – і парки, і сквери, і лікарні – і окреме якесь залучення в особливі програми. Наприклад, компанія дуже сильно допомагала при пандемії коронавірусу: кисневі системи закуповувалися за гроші компанії, і кріосистеми закуповувалися за гроші компанії. Це все масштабно, це мільярдні інвестиції, це соціальна відповідальність. І це зв’язок з державною владою, в колаборації з якою ці програми реалізуються”, – додала Валерія Заружко.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5