Online трансляция

Енергодарські волонтери організували допомогу літнім людям

12 мая 2020

В Енергодарі волонтери організували благодійну допомогу літнім людям, які не в змозі самостійно дістатися магазину. Адже через загрозу поширення коронавірусу фахівці рекомендують берегти тих, хто в групі ризику — людей старше 60 років

Волонтери енергодарського центру допомоги “Громадський контроль” зазначають, літні люди – у зоні ризику, тож їм варто поберегтися і не виходити з дому. А в магазинах нині – часто черги, котрі пенсіонерам вистояти важко. До того ж, чимало з них  – це малозабезпечені люди. Тож представники «Громадського контролю» звернулись до небайдужих з проханням допомогти. Чимало людей відгукнулись, перерахували кошти, на які волонтери купують продукти. До кожного прохання про допомогу волонтери підходять індивідуально, а усі пакунки доставляють прямісінько до квартири пенсіонера.

Допомагають літнім людям волонтери вже понад місяць. І зупинятись на цьому не збираються. Сподіваються, небайдужих стане більше і вдасться охопити якомога більшу кількість людей, що потребують допомоги.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5