Online трансляція

Експерт: Росія сама загнала себе в глухий кут, вийти з якого дипломатично не вдасться

12 Травня 2022

На сьогоднішній день українська сторона спробувала усі можливі механізми закінчити війну дипломатичним шляхом. Але, як зазначають експерти, росія не може собі цього дозволити. У занадто глухий кут вони себе загнали, щоб погоджуватися на умови переговорів. 

  • Не лише Україна, але і інші країни вже зафіксували умови дипломатичного завершення війни. Перше, і головне – це вихід військ рф з абсолютно усіх українських земель. Але вже стає очевидним, що лише виходу ворога з наших територій буде мало. Бо невідомо, що на окупованих ворогом територіях, після його виходу звідти, буде виявлене. На прикладі Маріуполя ми вже бачимо, як росіяни намагаються вивезти та знищити сліди своїх злочинів. Тому росії зараз залишається лише діяти за своїм же сценарієм: залишатися на місцях, намагатися нанести максимальне ураження наших територій. А на міждержавному рівні, дипломатичним шляхом завершити цю війну, я, особисто, можливостей не бачу – наголосив експерт. 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!