Online трансляція

Економіка Запорізького регіону зростає та продовжує рух вгору

2 Вересня 2021

Економіка Запорізької області стабільно зростає. Про це повідомив сьогодні очільник області Олександр Старух під час свого спілкування зі студентським активом Запорізького національного університету.

За словами керівника облдержадміністрації, економіка регіону продовжує рух вгору. Зокрема, це стосується обсягів виробництва в машинобудуванні, енергетиці, металургії, агропромисловому комплексі.

За останніми даними Запорізька область посідає шосте місце в Україні за зростанням у виробництві сільськогосподарської продукції. Також регіон займає п’яте в Україні місце по збору врожаю ранніх зернових.

Разом з тим, зросли і обсяги зовнішньоторговельного обороту товарів, в тому числі, експорту нашої продукції в інші країни світу. Збільшилися капітальні інвестиції. Паралельно зростає і середня заробітна плата, яка з початку року збільшилася на 20 % (4 місце в Україні) та становить понад 13 тисяч гривень.

Разом з укріпленням економіки наповнюються і місцеві бюджети. Всі громади виконали плани, а дехто і значно перевищив заплановані надходження.

“Більшість територій перевиконали плани на перше півріччя і продовжують в цьому ж напрямку. Ці надлишки коштів громади використовують з користю для мешканців регіону та спрямовують їх на соціально важливі речі – добудову лікарень, ремонти дитсадків та шкіл, збільшення видатків за різними програмами підтримки громадян та на інші надважливі питання”, – зазначив Олександр Старух, окреслюючи студентам економічні досягнення Запорізького краю.

Джерело: пресслужба Запорізької ОДА

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!