Online трансляція

Екологи б’ють на сполох: вода у Чорному морі придбала неприємний зелений колір (ФОТО)

10 Червня 2019

Жители Одещини жаліються на сморід, що стоїть біля берегу моря, а також на неприродній колір води. Екологи кажуть: це через надмірну кількість водоростей, які розкладаються під впливом високої температури

Експерти не рекомендують купатися у такій воді місцевим жителям та першим туристам Одещини, не дивлячись на те, що місцеві органи влади не заборонили купання.

При контакті з шкірою можливий розвиток алергічних реакцій. При такому бурхливому зростанні виділяється цілий ряд речовин, які вважаються отруйними“, – попередив Владислав Балинський, біолог і керівник громадської організації “Зелений лист”.

Він також пояснює, що на цвітіння води впливає два фактори: рівень солоності і забруднення. Якщо продовжиться приплив біогенних елементів, а температура води буде підвищуватися, то в море загинуть всі мікроорганізми і це призведе до екологічної катастрофи.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!