Online трансляція

Допомога пухнастим: як запорізькі підприємці рятують від спеки безпритульних тварин

7 Липня 2021

І хоч декілька днів дощить, до цього – пухнастих, яких не вдалось врятувати від перегріву, було достатньо, кажуть ветеринари. Попереду знов спека, і місцеві підприємці, які бачили на власні очі, як потерпають від спраги чотирилапі, вирішили їх врятувати.

Місця подалі від променів сонця, кондиціонери, вентилятори, та якомога більше води: літня спека – період непростий. І не тільки для людей, а й для тварин. І якщо людина може придбати воду, то котам та собакам з цим не просто. Аби допомогти їм пережити спекотні години, підприємці на проспекті Соборному виставили поїлки для тварин просто біля своїх закладів. Персонал постійно пильно доглядає за поїлками, а миють їх після кожного чотирилапого гостя, що вгамував спрагу, кажуть у закладі.

Підприємці сподіваються, що своїм прикладом надихнуть колег і поїлок для тварин у нашому місті побільшає.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!