Online трансляція

Дочекалися: у запорізькому протипухлинному центрі запрацював лінійний прискорювач

9 Червня 2021

В регіональному протипухлинному центрі запустили єдиний в області лінійний прискорювач – сучасне обладнання для променевої терапії. Вже завтра своє лікування на ньому розпочнуть перші пацієнти. І послуга ця для безкоштовна, оплачуватиме лікування Національна служба здоров’я України.

В регіональному протипухлинному центрі розпочинають лікування на єдиному в області лінійному прискорювачі. Цього дня з нетерпінням чекали останні 3 роки. Сучасні методи лікування, кажуть фахівці виведуть боротьбу з онкозахворюваннями на новий рівень. Отримувати променеву терапію на лінійному прискорювачі щомісяця зможуть близько півсотні пацієнтів. Прискорювач дозволяє локально опромінювати пухлину, не вражаючи при цьому інші органи. Важливо, що лікуватимуться пацієнти безкоштовно, послугу оплачує Національна служба здоров’я України.

Запуск лінійного прискорювача – це яскравий приклад того, як спільними зусиллями можна втілити життєво необхідний проект. У планах – придбати другий прискорювач, тим паче що приміщення для нього вже є.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5