Online трансляция

До уваги запоріжців: через карантин отримати субсидію стало легше

9 апреля 2020

В запорізькому управлінні соціального захисту населення повідомили про те, що через тривалий карантин органи центральної влади спростили норми та процедуру призначення субсидій

Читайте також: Робота кипить: менш ніж за місяць запорізькі інспектори з паркування винесли 600 постанов

З 1 травня знову почнеться призначення субсидій. Якщо раніше для продовження цих виплат треба було звертатись до спеціалістів, то тепер такої потреби немає. Кожен, хто отримує субсидію, автоматично перейде до наступного періоду.

Також на період карантину на 50 % збільшені соціальні нормативи споживання для п’яти комунальних послуг: холодне та гаряче водопостачання, водовідведення, електро- та газопостачання для приготування іжі.

Для тих, хто звільнився у період карантину та став на облік до служби зайнятості, буде оформлюватися субсидія, а для розрахунку будуть брати лише суму допомоги по безробіттю.

Також на період карантину більш лояльні правила з’явились і для тих, хто не оплачує борги з реструктуризації чи їм припинено надання однієї з комунальних послуг через велику заборгованість. Таким громадянам не будуть скасовувати субсидію.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5