Online трансляция

До уваги водіїв: на автопереїзді ДніпроГЕСу почали діяти нові обмеження

16 апреля 2020

14 квітня на автопереїзді через гідротехнічні споруди Дніпровської ГЕС розпочато роботи по встановленню нових знаків дорожнього руху відповідно до схеми організації дорожнього руху, затвердженої Управлінням патрульної поліції в Запорізькій області

Читайте також: На хліборобних заводах освячують паски для запоріжців

Відтепер обмежено швидкість руху до 30 км/год на ділянці автопереїзду вздовж верхнього б’єфу у напрямку з лівого берега на правий берег річки Дніпро, починаючи з ділянки автопереїзду від бика греблі №4 до завершення повороту праворуч на аванкамерний міст.

Встановлено відповідні знаки дорожнього руху 3.29 (обмеження максимальної швидкості руху до 30 км/год) та 3.30 (кінець обмеження максимальної швидкості руху), а також попереджувальний знак 1.1. (небезпечний поворот праворуч).

Роботи із встановлення засобів регулювання дорожнього руху тривають. Станом на 15 квітня продовжується встановлення знаків на цій же ділянці переїзду в протилежному напрямку руху.

Нагадуємо, що раніше відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради діяли і наразі продовжують діяти вагові обмеження. Зокрема заборонено рух вантажного транспорту автодорожнім переїздом через споруди Дніпровської ГЕС, про що встановлено відповідні дорожні знаки про заборону руху вантажного транспорту, який перевищує вагу у 3,5 тони.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5