Online трансляція

До унікального замку у Запорізькій області хочуть привернути ще більше туристів

21 Травня 2019

У садибі Попова розмірковують, як зробити пам’ятку історії 18 сторіччя привабливішою для туристів.  Небайдужі мешканці та історики переконані, що пам’ятці, з якої розпочалася історія Василівки, повинні приділяти більше уваги.

За новими враженнями туристи йдуть не тільки у зали садиби Попова, а й у підвали. До наших днів тут збереглись оглядова башта замку Попова, стайня, каретний двір, три флігелі, будівля електростанції та майстерні. Днями в музеї відкрили експозицію, де представлені знахідки з підземелля маєтку. Не дивлячись на те, що садиба і так привертає відвідувачів, кількість туристів на об’єкті хочуть збільшити.

За останні 5 років туристичний потік до замку Попова збільшився вдвічі. Зараз у сезон комплекс  відвідують близько  16 тисяч людей. В планах – реставрація приміщень, які вціліли під час Другої світової війни, пережили радянську епоху, коли тут базувався  літній табір і школа. Представники обласної ради впевнені, треба змінювати підхід до розвитку об’єкту, щоб відвідувати його було цікаво і комфортно не тільки влітку.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5