Online трансляція

Для захисників на Запорізькому напрямку вдалося зібрати 7 млн грн на потужний безпілотник

22 Червня 2022

Безпілотний літальний апарат за рекордні 7 мільйонів гривень вдалося придбати запорізьким захисникам. Про можливості надсучасної техніки для повітряної розвідки та яким чином така пташка допоможе скоріше звільнити окуповані території нашого регіону розповість наша журналістка.

Для того, щоб забезпечити Запорізьких розвідників безпілотником, який дасть нашим воїнам перевагу на полі бою, волонтерський штаб «Паляниця» оголосив збір коштів. Надійшло понад 800 пожертв, за три тижні вдалося зібрати трохи менше половини суми — збір закрили завдяки фонду Сергія Притули.

Вартість безпілотного літального апарату Вектор цілком виправдана його характеристиками. Захисники Запоріжжя наголосили — безпілотник здатний об`єднати кілька окремих літальних апаратів у мережу за допомогою своєї системи зв`язку. Поки що таких пташок нашій армії все ще бракує — на ринку дефіцит, часто безпілотники на замовлення доводиться чекати кілька місяців.

Військові підтвердили — за такої підтримки з повітря далекобійна артилерія битиме по ворогу ще влучніше та болючіше.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!