Online трансляция

Для волинських лікарень доставили 3000 тестів-реакцій для виявлення COVID-19

16 апреля 2020

Волинський обласний лабораторний центр отримав допомогу від благодійників — 3000 високоточних тестів-реакцій з Південної Кореї для виявлення COVID-19.

Про це повідомляється на сайті Волинської обласної державної адміністрації.

Тести для виявлення COVID-19 для потреб області надіслав Фонд Вадима Новинського і Українська православна церква на Честь Покрова Пресвятої Богородиці. Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко зустрівся з представниками єпархії УПЦ в області, щоб подякувати за надану своєчасну допомогу.

«Фонд один з перших став надавати допомогу міністерству охорони здоров’я і областям, Штабу по боротьбі з епідемією коронавируса при Офісі Президента. Доставка сьогоднішньої партії тестів організована по лінії МЗС, за активної участі Посла України в Південній Кореї. Ви знаєте, що зараз медичне обладнання, засоби індивідуального захисту для медиків і звичайних громадян, тест-системи є особливо дефіцитним товаром у всьому світі, тому тільки злагоджена робота бізнесу і влади дозволяє своєчасно забезпечити наші лікарні всім необхідним. Дані тести дозволять швидко визначати наявність вірусу в організмі людини і більш ефективно організовувати карантинні заходи, що особливо важливо в умовах пандемії, яка розгортається», — сказав глава області.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5