Online трансляція

Для вимушених переселенців з Мелітополя у Запоріжжі організували патріотичний захід

29 Червня 2022

Майже 2 тижні у Запоріжжі працює центр допомоги мелітопольцям. «Саме тут» пропонують гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу всім жителям міста і району, які виїхали до Запоріжжя. Щоб об’єднати дорослих та розважити дітей влаштували патріотичний захід.

Простір «Саме тут» є осередком дружньої допомоги вимушененим переселенцям із Мелітополя. Тут можна отримати гуманітарну допомогу, інформацію щодо працевлаштування і юридичну консультацію.

Через вимушений переїзд найбільше постраждали діти. З ними тут займаються волонтери та психологи. Більшість мелітопольців, які звертаються до центру, ще не оговтались від травматичних подій, – каже психолог. Тому рекомендує не закриватись у собі, тим паче якщо маєте дітей.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!