Online трансляція

Для вимушених переселенців з Маріуполя, які оселилися в Запоріжжі, передали 900 гуманітарних наборів

13 Липня 2022

Адаптуватися до нових умов життя і вилікувати травми. У Центрі «Я – Маріуполь» щодня надають допомогу тим, хто був вимушений тікати від російської навали. Тисячі маріупольців у Запоріжжі отримують психологічну та гуманітарну підтримку від Фонду Ріната Ахметова. В межах програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів» запорізькому центру передали 900 гуманітарних наборів. Деталі – у нашої журналістки.

Тисячі скалічених доль – люди з Маріуполя, які приїхали до Запоріжжя, чи не щодня згадують, як покидали рідне місто, тікаючи від російського терору. Страх за своїх родичів не дає дівчині оговтатись від горя, не виходить забути і те, що сталося з рідним містом.

Пригнічення, плач і страх – в такому стані до Центу «Я – Маріуполь» приходять сотні людей. Тут їм надають допомогу психологи Фонду Ріната Ахметова, які пройшли навчання з курсу «Травма війни».

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!