Online трансляція

Для Преславського психоневрологічного інтернату виділять 1,5 млн гривень на забезпечення протипожежної безпеки

7 Серпня 2020

На позачерговій сесії облради депутати перерозподілити кошти обласного бюджету. Таким чином вдалося виділити гроші для Преславського психоневрологічного інтернату. Півтора мільйона гривень спрямують на забезпечення протипожежної безпеки приміщень. Зокрема, облаштують пожежну сигналізацію, полагодять внутрішні мережі електропостачання, замінять пластикове покриття стін та стелі.

Нагадаємо, наприкінці липня суд заборонив експлуатацію закладу через невідповідність правилам пожежної безпеки. У аналогічній ситуації опинились близько 20 об’єктів комунальної власності, серед яких і обласна наукова бібліотека. Вона, до речі за рішенням депутатів, теж отримає два мільйони гривень. Кошти мають витратити для облаштування системи пожежної сигналізації та оповіщення.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!