Online трансляція

Для людей, що виїхали з тимчасово окупованих територій, у Запоріжжі влаштували ярмарок вакансій

18 Травня 2022

Стати на ноги та знайти свою справу вимушеним переселенцям допомагають у Запорізькому обласному центрі зайнятості. Для людей, що виїхали з тимчасово окупованих територій, влаштували ярмарок вакансій, де кожен матиме можливість дізнатися більше про працевлаштування в новому місті. Які вакансії пропонують запорізькі роботодавці — дізнавалася наша журналістка.

Економічний фронт: у Запоріжжі відкрили ярмарок вакансій для вимушених переселенців. Серед людей, які були покинули свої домівки, представники найрізноманітніших професій.

Тут зібралися представники Запорізького обласного центру зайнятості та роботодавці, тож відвідувачі зможуть пройти співбесіду просто під час ярмарку. Війна різко скоротила кількість робочих місць у Запоріжжі, але робота є.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!