Online трансляция

#Дякуємомедикам: Фонд Ріната Ахметова закликає усіх українців приєднатися до флешмобу

19 июня 2020

19 червня, напередодні Дня медичного працівника України, що відзначатиметься 21 червня, Фонд Ріната Ахметова за підтримки телеканалу «Україна» та ФК «Шахтар» запускають флешмоб особистої подяки лікарю або лікарям будь-якої спеціальності.

Акція стане продовженням спецпроєкту #Дякуємомедикам, який Фонд з каналом «Україна» проводили в травні. Тоді були зібрані, показані й опубліковані професійні історії лікарів і медсестер, залучених до боротьби з коронавірусом. Новий флешмоб стосується всіх медиків без винятку. Адже у кожної людини в житті є лікар, який став особистим ангелом-хоронителем або врятував когось із близьких. Фонд Ріната Ахметова закликає записати відео з подякою конкретному лікареві за допомогу або порятунок, назвавши його ім’я та місце роботи і розмістити в соцмережах з хештегом #Дякуємомедикам.

Першими до флешмобу приєднаються амбасадори Фонду, ведучі телеканалу «Україна» та просто відомі всій країні люди – Олег Панюта, Ігор Пупков, Марина Кухар, Анна Панова. На старті акції телеканал «Україна» зніме та почне показувати в ефірі ролики, в яких зірки закликатимуть усіх дякувати лікарям.

На підтримку флешмобу 20 червня команда ФК «Шахтар» перед матчем з ФК «Олександрія» вийде на розминку в футболках із написом «Дякуємомедикам».

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5