Online трансляція

Дівчинка-каучук: як юна запоріжанка стала рекордсменкою світу з еквілібристики

5 Грудня 2021

Повітряні гімнасти, еквілібристи та акробати. Їхні виступи — ніби вистави. Яскраві костюми, відточені рухи та різноманітний інвентар. Одна помилка коштує в кращому випадку зіпсованого номера. У гіршому — фатального падіння. Що стоїть за цією двохвилинною феєрією на манежі? Тисячі годин тренувань, про які нам розповість юна світова рекордсменка.

Богдана Ткаченко у свої 11 не може згадати всі трюки, які з легкістю виконує. Але почалося все з раннього дитинства. Коли Богданці  виповнилося 2 роки, мама помітила у доньки надзвичайну гнучкість та активність. Далі — пошуки місця для занять привели Марину з Богданкоюдо центру дитячої та юнацької творчості. Відтоді циркова студія “Едельвейс” стала для чотирирічної дівчинки другою домівкою.

Відправною точкою та стимулом для подальшої наполегливої праці з тих пір і стали нагороди та перемоги. Їх у Богдани вже незліченна кількість. Подяки, грамоти, медалі та кубки. Понад усе дівчинка хвалиться десятьма здобутими Гран-прі — найвищою оцінкою майстерності.

Зараз юна Богданка лише починає свій шлях. Маємо надію, що вже за декілька років ми розповідатимемо про її успіхи на світових манежах, під куполом Цирку дю Солей.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5